אודותינו

הנה כמה סיבות להיות איתנו בקשר

אנו נמצאים בישראל ומתמחים בפיתוח אתרי וורדפרס. השילוב בין יכולות השיווק המוכחות, כשרון העיצוב, הקריאייטיב המנוסה ושירות הלקוחות הקשוב שלנו, יעניק לכם הרבה יותר מאתר אינטרנט. אתם תזכו לחוויית וורדפרס שלמה ומעצימה.

אנו מבינים שהזמן שלכם יקר

הלקוחות שלנו יוצרים חידושים כל הזמן, אז אנחנו רגילים לעבוד במסגרות זמן צפופות. הצוות המנוסה שלנו יענה לצרכים שלכם בזמן.

אנו מחויבים לפרויקט מתחילתו ועד סופו

אנו נמצאים לרשותכם משלב הפיתוח ועד לתחזוקה. עדכנו אותנו אם אתם צריכים שירותי תמיכה לאחר העלייה לאוויר או תמיכה שוטפת.

אנו מומחים בשיווק

האתר שלכם עובד בשבילכם ולמענכם, ולכן עליו לשקף את הנכסים העיקריים של החברה. אנו ניצור עבורכם אישיות עסקית וירטואלית שתגרום ללקוחות להאמין במותג שלכם.

אנו חושבים מחוץ לקופסה

אנחנו מאוד (מאד!) אוהבים לבנות אתרי וורדפרס. ההתלהבות, היכולת והרעיונות החדשניים שלנו מנחים אותנו ביצירת מודעות ונאמנות למותג, כבסיס למכירות אפקטיביות.

שותפויות מוצלחות

אנו משקיעים את מרב המאמצים כדי שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים ועל מנת ליצור קשרים. קשרים ארוכי-טווח שטובים לכולם. ה"אני מאמין" שלנו מבטיח שמה שלא יהיה, העבודה עמנו תמיד תהיה נעימה.

תוצאות אמיתיות

אנו מעריכים את הזמן והאנרגיה שאתם משקיעים בהקמת אתר חדש. אנו נוודא שתקבלו תמורה מלאה לכספכם. בתיק העבודות שלנו תוכלו למצוא דוגמאות מעוררות השראה לאתרים שהקמנו.

הכר את הצוות

דימה

מתכנת

קוסטיה

מתכנת

טוד אדלמן

מייסד
מתכנת אתרי וורדפרס ומומחה לשיווק
קרא עליו

הפכו לשותפים שלנו

הודות לאפשרות להציע מגוון רחב יותר של שירותים, שותפינו מדווחים על עבודה עם לקוחות גדולים יותר וביצועים מהירים יותר. אנו שומרים על רמה גבוהה של מקצועיות ושירות לקוחות, ונותנים את הכל על מנת לוודא שהלקוחות של השותפים שלנו זוכים לאיכות ולשירות הטובים ביותר.

972 קריאייטיב משתפת פעולה עם סוכנויות שיווק דיגיטלי וקופירייטינג מובילות בישראל ובעולם ומספקת ללקוחותיהן שירותי פיתוח אתרי וורדפרס. הסוכנויות מרוויחות פעמיים משיתוף הפעולה איתנו: הן גם מגדילות את פעילותן העסקית וגם מציעות ללקוחות שלהן חבילה כוללת.

האם אתה מוכן לאתר היוצא דופן שלך?